ליאור נרקיס:
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

ליאור נרקיס: "קיבלתי מאייל גולן יריקה לפנים"

יום שישי 3/2/12. מאת מערכת האתר.
הדואט כבר לא מבטיח: "כדאי שיתחילו להבין שנגמרה התקופה שמשתינים על ליאור נרקיס והוא ממשיך לחייך". נרקיס בראיון לעיתון ידיעות אחרונות פותח פה על אייל גולן: "אפילו סמס תודה לא קיבלתי ממנו. אין חברים הכל אינטרס. מאייל יצאתי מרוסק נפשית". גולן מסר בתגובה: "תקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים"

לליאור נרקיס נגמרו הבלמים ובראיון למוסף 7 לילות של "ידיעות אחרונות" הוא תוקף את אייל גולן, הפרטנר ללהיט "אני מבטיח": "אייל גולן הוא פאקינג כמו אח שלי. בא אליי להיכל התרבות ועשיתי לו כבוד של מלך. כשהיה בקיסריה התארחתי אצלו, בהפתעה. אבל אחרי ההופעה אפילו סמס לא קיבלתי, אפילו בלי תודה שהגעת". שטח נרקיס את כל אשר על ליבו בכתבה שכותרתה "נמאס לי שמשתינים עליי", שבחלקה הראשון מתייחסת לאייל גולן ש'זוכה' במפתיע למקלחת קרה.

נרקיס המשיך: "אחרי זה התארחתי אצלו בתוכנית חזרתי מחו"ל עם דלקת מיתרי הקול. רציתי לבטל אבל הם אמרו 'אי אפשר בלעדיך' ולא רציתי לתקוע אותם. באתי חולה והסברתי לעורך שאני לא יכול לשיר וליד אייל הוא יצא עליי, 'מה זה הטריקים האלה?! ראיתי אותך שר בכל מצב'. ואייל עמד שם ושתק. זה הרתיח אותי.
אייל ידע מאוד לפרגן לי בשעתו אבל בסופו של דבר קיבלתי יריקה לפנים. אין חברים הכל אינטרס.תמיד ראיתי את העולם במשקפיים משלי, אהבת חינם. אבל מאייל יצאתי מרוסק נפשית באותו יום. אנשים אוד מאכזבים אותך".


בהופעה בקיסריה, היה דווקא מבטיח (צילום: אלירן אביטל)

גם הזמר שלומי שבת לא יוצא נקי אצל נרקיס בכתבה: "הייתה לי שיחה עם שלומי שבת, הוא ייעץ לי כמה דברים אישים ואז אני רואה את זה בעיתון. קצת מעצבן. זו הפעם השנייה שהוא מתקשר אליי יום לפני שיוצאת לו כתבה להתנצל מראש. מנצלים את זה שכרגע אני לא בפרונט כי אני אוסף חומרים".

"אני גם לא מקבל ששלומי היה צריך להגיד שקובי פרץ זה סיפור עצוב, שהוא התרסק. אתה בכלל יודע מה עובר עליו מבחינה נפשית שאתה פותח פה עליו? שלומי בשבילי זה קדוש, אבל מה אתה מחלק ציונים? אמר שכל אלה שהופיעו בנוקיה התרסקו אחרי זה. מה הקטע? ולמה הוא מדבר על חיים משה שראה אותו דועך? הוא היה מעריץ שלו".

אייל גולן: "שום דבר אינו נכון"

את תגובתו לדברים של נרקיס כתב אייל גולן בעמוד הפייסבוק שלו: "שלום לכל חבריי בעמוד הרשמי. גם אני כמו חלק גדול מכם קראתי את הכתבה על ליאור נרקיס היום ב-7 לילות של ידיעות אחרונות וראיתי את ההשתלחות של ליאור בי". פתח גולן את ההודעה.

"אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה אפילו ששום דבר בכתבה הזו אינו נכון. אני מאוד אוהב את ליאור אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל כתבה בעיתון או בטלויזיה ואני מצטער שליאור נפל למלכודת הזו. אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחלוף רק עם שירים טובים ולא בדיבורים.. אז אבקש לנהוג באיפוק ולכבד אותי כי אני בטוח שהוא מודע לטעותו".

ליאור נרקיס או אייל גולן? מתווכחים בקהילת המוסיקה >>

תגובות גולשים